Summoner Wars – Patronat medialny

Siedem artykułów, szesnaście zrecenzowanych tytułów, dziesiątki rozegranych partii – można śmiało powiedzieć, że Summoner Wars zadomowiło się równie dobrze na naszych planszówkowych spotkaniach, co na łamach bloga.
Z tym większą przyjemnością informujemy wszystkich Mistrzów Przywołań, że blog Znad
Planszy: Pełną parą obejmuje polskie wydanie serii wyłącznym patronatem medialnym!

Co patronat oznacza dla Was czytelników? Przede wszystkim więcej tekstów poświęconych Summoner Wars:

 • recenzje wszystkich wydanych i przyszłych zestawów (jak zawsze okraszone fabularyzowanymi wstawkami),
 • wieści ze świata Summoner Wars i przedpremierowe zapowiedzi,
 • artykuły okolicznościowe,
 • artykuły gościnne
 • konkursy

By nie rzucać słów na wiatr już teraz zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdyż za kilka dni startujemy z pierwszym konkursem, tematycznie związanym z Zestawami Uzupełniającymi.

Niedługo później – ogłosiwszy zwycięzców konkursu – rozpoczniemy kolejny cykl tematyczny (zaplanowany na 10 wpisów) –  „Summoner Wars – Przegrupowanie„. W artykułach tych szczegółowo przedstawimy zawartość każdego z dotychczas wydanych Zestawów Uzupełniających, przeanalizujemy możliwości budowania/modyfikowania talii każdej z ras, a jeśli się uda – wypytamy turniejowych wyjadaczy i forumowiczów o ich ulubione jednostki, taktyki i kombinacje.

Dalej … nie – na razie wystarczy, mam nadzieję, że dostatecznie pobudziliśmy Wasz apetyt.

Tymczasem wszystkim nowym w fachu Mistrza Przywołań przypominamy, że dotychczas na łamach naszego bloga ukazały się następujące recenzje tytułów z serii Summoner Wars:

 • Recenzja zestawów Startowych – to tu powinien zajrzeć każdy początkujący, by zaznajomić się z zasadami i poznać strukturę wydawniczą serii:
 • Recenzja pierwszych czterech talii frakcji – podstawowe urozmaicenie rozgrywek, oferujące zupełnie nowe strategie działania:
 • Recenzja frakcji Najemników i Plugastwa – talie dla nieco bardziej zaawansowanych graczy – pełne możliwości, ale i wymagające pewnej wprawy:
 • Recenzja drugiej talii frakcji Elfów Feniksa i Tundrowych Orków – rozwiniecie pomysłów z zestawu Startowego – nowe strategie + możliwość budowania własnych talii.
 • Recenzja drugiej talii frakcji Krasnoludów Gildii i Jaskiniowych Goblinów – rozwiniecie pomysłów z Zestawu Startowego – nowe strategie + możliwość budowania własnych talii.
 • Recenzja drugiej talii frakcji Straży Przedniej i Upadłego Królestwa – rozwiniecie pomysłów z Talii Frakcji – nowe strategie + możliwość budowania własnych talii.
 • Recenzja drugiej talii frakcji Elfów Dżungli i Płaszczy – rozwiniecie pomysłów z Talii Frakcji – nowe strategie + możliwość budowania własnych talii.

Wszystkie teksty poświęcone serii Summoner Wars będą pojawiać się w nowo utworzonej sekcji naszego bloga, z podziałem treści na: Recenzje, Wieści, Rozmaitości i Konkursy – zachęcamy do jej częstego odwiedzania:
http://pelnapara.znadplanszy.pl/summoner-wars/

Do przeczytania już niebawem!

 

0 Udostępnień