Groza zamówień sprzed wieków – KONKURS

Rzeczywistość staje się coraz bardziej umowna, nie wiem jak długo wytrwam po tej stronie?
Tracę rachubę czasu i rzeczy. Zapach drukarskiej farby, nęci niczym najsłodsze kadzidło.
[01-04-2014]
Stało się jestem zgubiony nie potrafię przestać, nie pamiętam, nie pamiętam …
[14-05-2014]

Nie wiem, jak Wy ale ja kompletnie utonąłem w zakupowym szaleństwie. Tak wiele wspaniałych gier, tak wiele preorderów, tak wielu chętnych do skorzystania z rabatów…
Tydzień bez zamówienia jest tygodniem straconym! Do pewnego czasu miałem nad tym kontrolę (a może tylko mi się wydawało?), aż tu nie dalej jak wczoraj w rozpakowanej paczce znalazłem dwa egzemplarze najnowszego dziecka Galakty „Eldritch Horror: Przedwieczna Groza”.
Wszystko byłoby w porządku – gdybym pamiętał, że zamówiłem dwie sztuki – rzecz w tym, że potrzebowałem tylko jednej…

Telefon do sklepu – nic – po ich stronie błędu brak,
przeszukiwanie skrzynki mailowej – nic,
konto bankowe i rejestr wydatków – wskazuje brak uwag,
znajomi – pierwsze słyszą.
Czyżbym zaczynał wariować? Co mogło się stać, że sam nie pamiętam składanego dla siebie zamówienia?
Cóż – również się nad tym zastanawiam. Wiem tylko, że w niewyjaśnionych okolicznościach zamówiłem i opłaciłem drugą kopię tej samej gry – czy to przypadkowa niemoc, czy może ktoś lub – o zgrozo – COŚ chciało bym zapomniał?

 

A jak Wy sądzicie, co sprawiło, że w moim domu – wbrew mojej wiedzy – pojawił się nie jeden, a dwa egzemplarze Przedwiecznej Grozy?
Macie jakiś pomysł, może przekażecie mi wskazówki pomagając w śledztwie?
Osoby, które są gotowe podjąć ryzyko proszę o kontakt pod adresem: pelnaparakonkurs@gmail.com


(Nie?)szczęśliwca, który rozjaśni mroki mej pamięci czeka wspominany (prawdopodobnie przeklęty) egzemplarz gry Eldritch Horror: Przedwieczna Groza, który sklep TrzyTrolle postanowił przekazać na konkurs (czuję, że coś jest z nimi nie tak …).

Błagam pomóżcie – nim niepewność wpędzi mnie w obłęd!

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu „Groza zamówień sprzed wieków” (dalej „Konkurs”) jest blog http://pelnapara.znadplanszy.pl
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu (15.05.2014 r. ) do 29.05.2014 r., do godziny 23:59.
4. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook.
5. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc.
6. Konkurs jest prowadzony na stronie http://pelnapara.znadplanszy.pl
7. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
9. Aktualne informacje na temat Konkursu będzie można znaleźć na stronie Organizatora: http://pelnapara.znadplanszy.pl
10. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
11. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
12. Konkurs polega na mailowej odpowiedzi na pytanie konkursowe podane we wpisie inicjującym konkurs. Odpowiedz powinna być przysłana w formie tekstowej (mail nie może zawierać załączników). Odpowiedź nie może przekroczyć liczby 2500 znaków (ze spacjami). Liczba odpowiedzi na uczestnika nie jest ograniczona, lecz przy ocenianiu pod uwagę weźmiemy tylko ostatnią. Słowem – uważasz, że najnowszy pomysł jest ciekawszy od wcześniej nadesłanego – nie krępuj się i wyślij go nam!
13. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
14. Odpowiedzi będą oceniane przez niezależne jury, w skład którego wchodzi redakcja bloga http://pelnapara.znadplanszy.pl
15. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry planszowej „Eldritch Horror: Przedwieczna Groza” ufundowaną przez sklep „TrzyTrolle” dla autora najciekawszej odpowiedzi.
Ponadto Organizator nie wyklucza możliwości przyznania dodatkowych wyróżnień.
16. Uczestnik oświadcza, że jest twórcą odpowiedzi i ma do niej pełnię praw autorskich. W przypadku gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.
17. Wraz z przesłaniem odpowiedzi, Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatną publikację komentarza na blogu czy innych stronach internetowych.
18. Przesłane odpowiedzi nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
19. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie postu na blogu Pełną parą w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od momentu zakończenia Konkursu.
20. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów, swój adres korespondencyjny na adres: pelnaparakonkurs@gmail.com
21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Laureatów.
22. Nagrody wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

 

0 Udostępnień