KONKURS „Planszówkowa kronika kryminalna”

Kiedy wydawca, przypadkiem wysyła Ci dwa egzemplarze tej samej gry do recenzji – konkurs jest jedynym słusznym rozwiązaniem …

Nie tak dawno recenzowaliśmy dla Was Szmal – niewielką, sympatyczną karciankę Donald X. Vaccarino – autora kultowego Dominiona. Tytuł ten okazał się idealną wręcz propozycją na letnie wypady, szturmem wbijając się na naszą Top-listę najlepszych, małych karcianek dwuosobowych. Nim jednak przystąpiliśmy do recenzji okazało się, że prócz egzemplarza dla nas – w paczce zapodział się drugi. Nie było wyboru – zaplanowaliśmy konkurs!

Jak doskonale wiecie tematyka „Szmalu” kręci się wokół łamania prawa i przestępców oraz wiążących się z tym profitów. Pamiętacie również, że w naszych konkursach najważniejszym punktem jest zawsze popuszczenie wodzy fantazji, zatem tym razem stworzymy Planszówkową Kronikę Kryminalną!

Wyobraźcie sobie, że gry planszowe to przestępcy, wybierzcie jeden dowolny tytuł i opiszcie go na wzór policyjnych akt – wskazując np. na rysopis, popełnione przestępstwa, czy możliwe miejsce przebywania podejrzanego.

Najbardziej oryginalny i zabawny pomysł nagrodzimy egzemplarzem gry „Szmal” ufundowanym – całkiem przypadkowo – przez wydawnictwo REBEL.pl

Informacje o czasie trwania konkursu, formie składnia zgłoszeń oraz limicie znaków znajdziecie w REGULAMINIE.

0 Udostępnień