offTOPowy Q&A Pełnej pary [odcinek specjalny]

Długo nam zeszło, by zebrać się w sobie i nagrać odcinek taki jak ten – nieco luźniejszy, trochę planszowy – trochę nie, poruszający takie tematy, które nam samym zapewne nigdy nie wpadłyby do głowy, a na pewno nie w ramach typowych epizodów podcastu. Słowem odcinek ze wszystkich jakie dotychczas przygotowaliśmy bardziej skupiony na „Pełnej parze”, niż stricte grach, odpowiadający na wszystkie nurtujące Was – kiedyś czytelników, dziś słuchaczy, pytania.

Zapytacie, skąd taka opieszałość i rezerwa? Otóż odpowiedź jest banalnie prosta – nie sądziliśmy, że ktokolwiek zechce pytać, a nie ma nic smutniejszego niż stać na scenie przy milczącej sali xD

Całe szczęście rzeczywistość okazała się znacznie bardziej zaskakująca i życzliwa, niż moglibyśmy pomyśleć i zamiast okrągłego zera, pytań nadesłaliście 41!

Poruszamy zatem garść zagadnień planszowych, zahaczamy o inne z naszych zainteresowań (tak, są koreańskie dramy!), opowiadamy o motywacjach do tworzenia podcastu, jeżu Kubusiu i życiu Pełnej pary, dosłownie „od kuchni„.

Dlatego właśnie odcinek ten dedykujemy głównie naszym sympatykom, nie zważając na to, by był przesadnie merytoryczny tzn. wypakowany czysto planszową treścią.

Jest dokładnie tym czego chcieliście, stąd proszę nam tu nie zgłaszać zażaleń, że „przez 2,5h gadamy od rzeczy”! xD

Uff, wiecie już czego się spodziewać – zapraszamy do słuchania!

PS. Jeden z tematów kolejnego odcinka jak zwykle wybierzecie w głosowaniu na naszym profilu Facebook :)
(więc warto tam czasem zaglądać)

RSShttp://pelnapara.znadplanszy.pl/feed/podcast

Podcast „Co jest grane?” powstaje przy współpracy ze sklepem 3Trolle.pl

0 Udostępnień