Osadnicy: Narodziny Imperium – Tajna Misja [KONKURS]

Czy może być lepsza okazja do zorganizowania Osadnikowego konkursu, niż urodziny autora? Chyba nie.
Zatem życząc Ignacemu Wszystkiego najlepszego! – zapraszamy czytelników i czytelniczki naszego bloga do wspólnej zabawy!

Jeżeli podobnie jak my, jesteście fanami gier Portalu, zapewne zauważyliście, że od pewnego czasu świecką tradycją gliwickiego wydawnictwa są stylizowane wypraski. W Pośród Gwiazd mieliśmy folder z ofertą międzygalaktycznych wczasów, Robinson to klimatyczna drewniana skrzynia, Waleczne Piksele cofają nas do czasów kultowego Ponga, a Osadnicy witają soczystą zielenią dziewiczej łąki. Wśród traw jest jednak coś jeszcze – wystarczy dobrze poszukać…

Przyczajonych ninja zauważyliśmy dopiero po pewnym czasie – niestety żaden z nich nie chciał wyjawić nam jaką i dla kogo wykonuje misję. Być może Wam udało się zdobyć jakieś informacje?
Czym prędzej dajcie nam znać!

 

Na zdjęciu powyżej widzicie wewnętrzną stronę wypraski Osadników, to właśnie tam ukrywali się dwaj niesforni Ninja. Wiecie już, że ani nam, ani załodze ZnadPlanszy.pl nie udało się wyciągnąć od zamaskowanych wojowników informacji na temat ich celu i mocodawcy.


Jeżeli udało się Wam podsłuchać ich rozmowę, przechwyciliście jakąś wiadomość lub zwyczajnie czujecie, że wiecie o co w tym wszystkim chodzi – piszcie.
Na Wasze odpowiedzi w formie tekstowej (max. 750 znaków ze spacjami) czekamy pod adresem mailowym: pelnaparakonkurs@gmail.com

Na autora odpowiedzi, która ostatecznie wyjaśni tajemnicę ninja, czeka egzemplarz gry Osadnicy: Narodziny Imperium, ufundowany przez jej patrona medialnego – platformę:

PS. Jeżeli zastanawiacie się, czy gra jest warta świeczki – zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzję Osadników.

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu „Osadnicy: Narodziny Imperium – Tajna Misja” (dalej „Konkurs”) jest blog http://pelnapara.znadplanszy.pl
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu (23.09.2014 r. ) do 04.10.2014 r., do godziny 23:59.
4. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook.
5. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc.
6. Konkurs jest prowadzony na stronie http://pelnapara.znadplanszy.pl
7. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
9. Aktualne informacje na temat Konkursu będzie można znaleźć na stronie Organizatora: http://pelnapara.znadplanszy.pl
10. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
11. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
12. Konkurs polega na mailowej odpowiedzi na pytanie konkursowe podane we wpisie inicjującym konkurs. Odpowiedz powinna być przysłana w formie tekstowej (mail nie może zawierać załączników!). Odpowiedź nie może przekroczyć liczby 750 znaków (ze spacjami). Liczba odpowiedzi na uczestnika nie jest ograniczona, lecz przy ocenianiu pod uwagę weźmiemy tylko ostatnią. Słowem – uważasz, że najnowszy pomysł jest ciekawszy od wcześniej nadesłanego – nie krępuj się i wyślij go nam!
13. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
14. Odpowiedzi będą oceniane przez niezależne jury, w skład którego wchodzi redakcja bloga http://pelnapara.znadplanszy.pl
15. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry „Osadnicy: Narodziny Imperium” ufundowaną przez serwis „Znadplanszy.pl” dla autora najciekawszej odpowiedzi.
Ponadto Organizator nie wyklucza możliwości przyznania dodatkowych wyróżnień.
16. Uczestnik oświadcza, że jest twórcą odpowiedzi i ma do niej pełnię praw autorskich. W przypadku gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.
17. Wraz z przesłaniem odpowiedzi, Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatną publikację komentarza na blogu czy innych stronach internetowych.
18. Przesłane odpowiedzi nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
19. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie postu na blogu Pełną parą w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od momentu zakończenia Konkursu.
20. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów, swój adres korespondencyjny na adres: pelnaparakonkurs@gmail.com
21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Laureatów.
22. Nagrody wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

0 Udostępnień