Expanded BoardVerse #4: Scythe: Najeźdźcy z dalekich krain

Kiedy pierwsze partie gry z kupionym rok wcześniej dodatkiem, rozgrywasz w okolicach zapowiedzi dodruku… cóż – prawdopodobnie masz stanowczo za dużo gier, a już na pewno dodatków… lub masz za mało czasu, lub jedno i drugie…

Do stworzenia tego materiału zabieraliśmy się baaaaardzo długo, prawdopodobnie za długo, gdyż jak wspomniałem wyżej – gdzieś na półmetku nakład omawianego rozszerzenia zdążył się wyczerpać, co skutecznie obniżyło sens publikacji. Dalej pojawiły się problemy z weną, awaria aparatu, przeprowadzka i pomysł na zmianę formatu bloga +/- w ten oto sposób dotarliśmy do dnia dzisiejszego, kiedy to nareszcie możemy oddać w Wasze ręce kolejną po Mech vs Minions i Horrorze w Arkham – audiorecenzję. Jak zdążyliśmy już wspomnieć na naszym profilu facebookowym, będzie to od teraz domyślna forma publikowanych przez nas materiałów (z drobnymi wyjątkami np. w postaci facebookowych relacji z ostatnio ogrywanych tytułów). Jako iż jest to swego rodzaju materiał pilotażowy, przygotowany na nieco lepszym sprzęcie i w nieco innej formie – gorąco zachęcam wszystkich zainteresowanych do komentowania, gdyż między innymi dzięki Wam, będziemy w stanie poprawić ewentualne niedoróbki. Mamy w tej chwil naprawdę sporo pomysłów na wykorzystanie – dość nowego dla nas – medium, więc spodziewajcie się znacznie bardziej regularnych publikacji (o których będziemy informować i dyskutować na fb).

By nie przedłużać, zapraszamy do wysłuchania recenzji dodatku do gry Scythe pt. Najeźdźcy z dalekich krain, a także zapoznania się z poniższą galerią fotografii.

Seria Scythe ukazuje się w Polsce pod patronatem platformy ZnadPlanszy

Galeria

0 Udostępnień