Summoner Wars: Master Set #0: Przywołaj premierę!

Nie pomylę się chyba zakładając, że na tę zapowiedź czekał niemalże każdy fan serii Summoner Wars w Polsce. Pytanie o datę wydania rodzimej edycji zestawu „Master Set” przewijało się – nieprzerwanie od niespełna roku – na forach, w komentarzach, jak również w wysyłanych do nas wiadomościach. Tym bardziej cieszy fakt, że dzięki wsparciu fanów i inicjatywie polskiego wydawcy – Factory of Ideas, czas oczekiwania być może uda się skrócić aż o miesiąc. Niemniej po kolei …

Mistrzowski zestaw – czyli co w pudełku?

Summoner Wars: Master Set jest samodzielnym zestawem startowym – toteż każdy, kto dotychczas z jakiegoś powodu wstrzymał się z zakupem startera Summoner Wars, powinien w tym momencie ponownie takowy rozważyć. Szczególnie, że w cenie 6 małych dodatków otrzymujemy:

 • wyczekiwaną przez graczy, grubą lakierowana planszę
 • zestaw znaczników i kości
 • instrukcję
 • duże, solidne pudełko
 • 6 talii frakcji

Warto pamiętać, że dzięki sześciu taliom Master Set to nie tylko udany „starter”, lecz również potężny dodatek, za sprawą którego w  nasze ręce trafiają całkiem nowe frakcje, z których każda oferuje wyraźnie inny styl gry. Fakt ten powinien ucieszyć szczególnie graczy, którym frakcje z podstawowych starterów wydały się mało „finezyjne” – tutaj znajdziecie szerokie pole do popisu.

Sześciu wspaniałych – nowe talie

Jako, że serii Summoner Wars jestem wierny od oryginalnego – angielskiego wydania, toteż i Master Set swego czasu gościł na moim stole. Dzięki doświadczeniu z pierwszym wydaniem, począwszy od 03.07 zaczniemy publikować charakterystyki każdej z sześciu dostępnych w tym zestawie frakcji. Fabularyzowany wstęp, przegląd jednostek, zarys taktyki – wszystko co znacie z poprzednich wpisów poświęconych serii!

Charakterystyki ukażą się w prezentowanej poniżej kolejności, a każda ilustracja na dniach stanie się linkiem prowadzącym do opisującego ją artykułu.

Przywołaj premierę – wyjątkowa przedsprzedaż Factory of Ideas

Ogłoszona przez wydawcę planowana data premiery polskiego wydania to 15 września 2014. Nie jest to to jednak termin ostateczny i tym razem powinniśmy się z tego powodu cieszyć!

Dzięki wzorowanej na kickstarterowych standardach akcji, wspólnie możemy przybliżyć wydanie Master Seta aż o miesiąc. Wystarczy złożyć i opłacić zamówienie w sklepiku wydawcy.

Spójrzmy zatem jak w telegraficznym skrócie wyglądają korzyści ze złożenia takiego zamówienia:

 • im więcej zamówień – tym więcej darmowych bonusów dla każdego uczestnika akcji – od przypinek, przez karty promo, po dodatek do gry;
 • pierwszych trzydziestu wspierających, którzy opłacą swoje zamówienie otrzyma dwa dodatki z cyklu „Zestaw uzupełniający” przygotowane dla frakcji z Master Seta;
 • kolejni zamawiający również zostaną nagrodzeni dodatkami (więcej informacji na poniższej infografice);
 • cena zestawu została ustalona na poziomie 179 zł – co samo w sobie jest ofertą bardzo uczciwą (patrząc na wspomnianą wcześniej zawartość zestawu). Koszt dodatkowo „obniżają” otrzymane dodatki i brak opłaty za wysyłkę.

Summoner Wars to również, a może i przede wszystkim turnieje! Trudno, by podczas organizowania akcji przedsprzedażowej element ten uszedł uwadze wydawcy.

 • każde z miast, z którego wpłynie co najmniej 25 zamówień, może liczyć na oficjalny turniej wspierany nagrodami przez Factory of Ideas.

Tyle informacji z naszej strony – poniżej infografika, będąca zarazem linkiem do przedsprzedaży, gdzie znajdziecie również pełny regulamin akcji.

Klikaj, zamawiaj, przywołaj premierę!

 • Pingback: Pełną parą | Summoner Wars: Master Set #1: Elfy Cienia ZnadPlanszy.pl()

 • Ayaram

  Nie kminie… do tych dodatków za zakup przy np .”56 zam 243 Adam Nowak” to liczy się ten 1wszy numer (to jest 56), czy 2gi (243)?

  • pelnaparaZnadPlanszy

   Liczy się pierwszy. 243 to liczba zamówień w sklepie (ogólnie na różne produkty).

 • Bogdan Narut

  Kiedy bedzie ta edycja wydana?

  • pelnaparaZnadPlanszy

   Jest już dostępna od ręki w większości sklepów z grami.
   Sprawdź tutaj: http://i-szop.pl/